Pracownicy

Przedszkole Norlandia Sulechów

Wiktoria Brówka

Pozycja: Asystent
sulechow@norlandia.com

Patrycja Nawrocka - Ewiak

Pozycja: Pracownik pedagogiczny

Uwielbiam być logopedą, bo zawód ten pozwala mi zmieniać świat małych pacjentów na choć trochę bardziej kolorowy i lepszy. Pomimo wielu dostępnych pomocy logopedycznych – kocham tworzyć je sama – to właśnie uśmiech dziecka i „pochwała” przygotowanych zadań jest dla mniej najważniejsze w pracy z dzieckiem. Jestem absolwentką Podyplomowych Studiów Logopedycznych na Dolnośląskiej Szkole Wyższej we Wrocławiu. Ten czas spędziłam na licznych praktykach i wolontariatach, na których poznawałam tajniki zawodu logopedy. W swojej pracy wykorzystuje różne sposoby i mądrości poznane na wielu szkoleniach m. in. szkoleniach metody krakowskiej, opóźnionego rozwoju mowy, seplenieniu międzyzębowym i wielu innych.

Natalia Wojnar

Pozycja: Nauczyciel

Nauczyciel grupy Jeżynki. Ukończyła studia licencjackie w zakresie Edukacji elementarnej z wczesnym nauczaniem języka obcego. Pasjonują ją podróże, w wolnych chwilach czyta książki i słucha muzyki. Praca z dziećmi daje jej dużo satysfakcji.

Paulina Sikora

Pozycja: Nauczyciel

Nauczyciel grupy Cytrynki. Ukończyłam studia licencjackie w zakresie edukacji elementarnej z wczesnym nauczaniem języka obcego. Jestem osobą otwartą i uśmiechniętą. W wolnych chwilach lubię podróżować oraz czytać książki. Praca z dziećmi daje mi dużo radości.

Aleksandra Bieniek

Pozycja: Nauczyciel

Mam przyjemność pracować w przedszkolu z grupą Jagódek. Z zawodu jestem pedagogiem i logopedą. Moją pasją są zwierzęta oraz wciągające powieści, które mogę czytać w wolnej chwili.

Izabela Gajewska

Pozycja: Nauczyciel

Nauczyciel grupy Limonki. Ukończyła Pedagogikę opiekuńczo - wychowawczą i profilaktykę oraz studia podyplomowe w zakresie Edukacji wczesnoszkolnej i wychowania przedszkolnego. Z zaangażowaniem i pasją podchodzi do pracy z dziećmi. Uśmiechnięta i autentyczna. Fanka kotów i powieści kryminalnych.

Anna Wróblewska

Pozycja: Nauczyciel

Nauczycielka grupy Malinek. Ukończyłam studia pedagogiczne na kierunkach: Opieka i Profilaktyka Niedostosowania Społecznego, Edukacja Elementarna i Terapia Pedagogiczna oraz Asystent Rodziny. Od 2 lat pracuję jako nauczyciel przedszkola. Lubie podróże, poznawanie kultur innych państw oraz czytać ciekawe ksiązki.

Renata Spychała-Żok

Pozycja: Dyrektor
renata.spychala-zok@norlandia.com

Żłobek Norlandia Sulechów

Wiktoria Brówka

Pozycja: Asystent
sulechow@norlandia.com

Sandra Szwalska

Pozycja: Opiekun w żłobku lub klubie dziecięcym

Opiekunka grupy Borówek. Jestem studentką 3 roku Pedagogiki wczesnoszkolnej i przedszkolnej. W 2017 roku ukończyłam kurs na opiekunkę w żłobku i klubie dziecięcym. Od 2018 roku jestem trenerem zajęć Sensoplastycznych. Ukończyłam również kurs "Gry i zabawy muzyczno - ruchowe dla najmłodszych".

Balbina Rakowicz

Pozycja: Opiekun w żłobku lub klubie dziecięcym

Opiekunka grupy Borówek oraz mama 3-letniej Marcelinki. Moja praca polega na pełnieniu funkcji opiekuńczo - wychowawczej nad dziećmi do lat 3. Dbam o usamodzielnienie dzieci oraz wspomagam ich rozwój. Ukończyłam również kurs pt. "Gry i zabawy muzyczno - ruchowe dla najmłodszych".

Ewa Kaszuba

Pozycja: Opiekun w żłobku lub klubie dziecięcym

Opiekunka grupy Jabłuszek. Ukończyłam kurs dla opiekunów w żłobku i klubie dziecięcym oraz kurs "Gry i zabawy muzyczno - ruchowe dla najmłodszych". Doświadczenie zawodowe pozyskałam odbywając praktyki i staż w żłobku. Praca z dziećmi jest dla mnie radością, a ich uśmiech daje mi satysfakcję oraz motywację do dalszego działania. Jestem osobą ciepłą, pogodną, wyrozumiałą. Wolnych chwilach lubię czytać książki, chodzić do kina. Moją pasją jest malowanie i prace artystyczne.

Małgorzata Jaskuła

Pozycja: Opiekun w żłobku lub klubie dziecięcym

Opiekunka grupy Truskawek. Ukończyłam kurs dla opiekunów w żłobku i klubie dziecięcym. Doświadczenie zawodowe pozyskałam w żłobku Norlandia Sulechów. Ukończyłam kurs "Gry i zabawy muzyczno ruchowe dla najmłodszych". Jestem osobą sympatyczną, cierpliwą, z łatwością nawiązuję kontakty z najmłodszymi. Czas wolny poświęcam rodzinie, z którą spędzam aktywnie czas, wciąż odkrywając nowe miejsca.

Natalia Podeszwa

Pozycja: Opiekun w żłobku lub klubie dziecięcym

Opiekunka grupy Truskawek. Ukończyłam kurs na opiekuna w żłobku lub klubie dziecięcym. Doświadczenie i staż pracy uzyskałam podczas pracy w żłobku Norlandia Sulechów. Odbyłam kurs "Gry i zabawy muzyczno ruchowe dla najmłodszych". Mogę z pełną odpowiedzialnością stwierdzić, że praca z dziećmi daje mi największą radość i satysfakcję. Jestem osobą pogodną, o łagodnym uosobieniu. Dzięki odporności na stres, potrafię sobie poradzić w nagłych wypadkach i nieprzewidzianych sytuacjach.

Julita Więckowska

Pozycja: Opiekun w żłobku lub klubie dziecięcym

Opiekunka grupy Wisienek. Pełnię funkcję opiekuńczo - wychowawczą oraz dbam o prawidłowy rozwój i bezpieczeństwo dzieci. Jestem osobą otwartą na kontakty i potrzeby swoich podopiecznych.

Anna Miś

Pozycja: Opiekun w żłobku lub klubie dziecięcym

Opiekunka grupy "Jabłuszek", ukończyłam kurs dla opiekunów w żłobku i klubie dziecięcym. Doświadczenie zawodowe zdobyłam odbywając praktyki oraz staż w żłobku. Ukończyłam kurs "Gry i zabawy muzyczno - ruchowe dla najmłodszych". Energiczna optymistka, praca z dziećmi daje mi największą radość i satysfakcję. W swojej codziennej pracy staram się dbać o ich wszechstronny rozwój uwzględniając przy tym indywidualność każdego maluszka. Czas wolny spędzam z rodziną. Lubię spacerować po górach i czytać książki.

Małgorzata Antkowiak

Pozycja: Opiekun w żłobku lub klubie dziecięcym

Opiekunka grupy Wisienek. Ukończyłam kurs dla opiekunów w żłobku i klubie dziecięcym. Praca z dziećmi jest dla mnie radością i wyzwaniem w uczeniu i pokazywaniu codziennie nowych rzeczy, w uczeniu szacunku do siebie nawzajem od najmłodszych lat, w mówieniu co dobre, a co złe. Uwielbiam pracę z dziećmi - jest to moja pasja, która przynosi mi dużo satysfakcji, a postępy maluchów motywują do dalszej pracy. Jestem osobą miłą, uśmiechniętą, cierpliwą. W wolnych chwilach podróżuję. Miłośniczka zwierząt.

Renata Spychała-Żok

Pozycja: Dyrektor
renata.spychala-zok@norlandia.com